Afro Su Dalgası

AFRO SU DALGASI NEDİR ?

İşlem yapılabilmesi için saçınızın en az 10 cm olması gerekiyor. Renk seçimi yaparken dip renginizi baz alarak karar veriyoruz. İşlem yaptırdıktan sonra dip boyası yaptırabilirsiniz. Afro dalgasında sıcak su ve sıcak fön kullanımı dalgaların formunu bozduğu İçin saç yıkamayı ılık su ile, kurutmayı ise ılık fön ile yapmalısınız.

Afro dalgasında saç boyunu istediğiniz uzunlukta ve yoğunlukta yaptırabilirsiniz .Afro dalgası, kendi saçınıza diplerden ince cornrows örgüsü yapıldıktan sonra dalgalı ek saçlar takılarak yapılır. Kendi saçınıza herhangi bir zararı yoktur. İşlem sonrası yüz şeklinize ve kullanım tarzınıza göre özel bir kesim uyguluyoruz. Bu kesim, yapılan işlemin doğal ve estetik görünmesini sağlıyor.

Kullanım esnasında gergin toplamalar önermiyoruz. Tarak kullanmanıza gerek yok. Haftada 2 -3 kez kremsiz şampuan ile yıkamanızı öneriyoruz. Yıkama sonrası saçınıza ve saç uçlarına mavi su sıkarak ellerinizle tarar gibi açabilirsiniz. Saç köpüğü ve saç spreyi kullanmanıza gerek yok. Kullanım süresi bittikten sonra çıkarıp aynı gün tekrar yaptırabilirsiniz .

Kullanım süresi 2-3 aydır. Kullanılan saçlar insan sağlığına hiçbir zararı olmayan bütün testlerden ve bakanlık onayından geçmiş kanserojen içermeyen en iyi kalite saçlardır. İşlem tamamen el işçiliği ile yapılıyor. Herhangi bir kimyasal kullanılmıyor.

BOOK NOW

Afro dalgası perma işlemi ile aynı mı ?

Perma işlemi ile afro dalgası  birbirinden farklı işlemlerdir.Perma kimyasal kullanılarak yapılır fakat afro dalgası tamamen el işciliği ile yapılır.Saçlarınız diplerden ince cornrows şeklinde örülüp üzerine dalgalı ek saçlar takılarak yapılır ve istediğiniz kesim modeli ile bitirilir.

Afro dalgası saçlarda koku yapar mı ?

Afro dalgasını kullanırken yıkama aşamasına çok önem verilmesi gerekiyor.Yıkarken şampuanı sulandırıp dipleri iyice köpürtüp diplerdeki örgülerin arasına ellerinizi hafif hafif hareket ettirerek köpüğü diplerin her yerine dağıtmanız gerekiyor ve köpüklü şekilde 2-3 dakika bekletin sonrasında ılık suyla iyice durulayın.Havluyla suyunu alıp ılık fön ile kurutabilirsiniz.Bu şekilde yapıldığında koku yapması mümkün değildir.Bu durumu yaşayanlar saç diplerini köpürtmeden yıkayıp kullananlardır.

Afro dalgasın da zaman la dalgarın formu bozulur mu ?

Afro dalgasını bozan ısıdır.Saçınızı yıkarken ılık su , kurularken ılık fön kullanmalısınız.Kesinlikle ısı ile temas etmemelidir.Ayrıca çok gergin toplamalar sıkı bandana kullanımıda dalgaların formunu bozabilir.

Afro dalgası kullanırken boya yapılır mı ?

Afro dalgasının kullanım süresi 2 ila 3 ay olduğu için saçlarında beyazları olan ve her ay dip boyası yaptıranlar aynı şekilde dip boyası yaptırabilir dalga yapısına zarar vermez.Sadece çok iyi durulanması gerekiyor bu konuda dikkatli olmalısınız.

Afro dalgasında işlem tekrarı yapılabilir mi?

Afro dalgası kullanıp çıkardığınızda aynı gün tekrar yaptırabilirsiniz saçınızı dinlendirmenize gerek yoktur çünkü saça zararı yoktur .

Mavi su neden gerek li ?

Saçlarınızı çok iyi yumuşatır ve afrolarınızı açmanızı kolaylaştırır.Kullanım esnasında karışma oranını %70 azaltırç

PREFER US

EASY TRANSPORTATION

Located in the center of Kadıköy, there is a parking lot opposite our hall, where you can park your car comfortably. In addition, with its central location, it is within walking distance of all public transport stops.

QUICK APPOINTMENT

Hızlı Randevu sistemi ile tam zamanında başlayan hizmetlerimiz,siz değerli müşterilerimize,hızlı ve itinalı bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Lütfen gelmeden önce randevu oluşturmayı unutmayınız

HYGIENE MEASURES

In our workplace, all necessary hygienic rules are applied in accordance with the regulations of the Turkish Ministry of Health. Two days a week, disinfection studies are carried out specifically against the Covid-19 epidemic.