Prosthetic Nail (Nail Art)

Protez Tırnak ( Nail Art ) NEDİR ?

Tırnak kısalığından şikayetçi daha uzun tırnak seven herkesin tercihi protez tırnak uygulamasıdır. Tırnak yeme alışkanlığını hastalık haline getiren kullanıcıların tırnaklarını sağlıklı bir şekilde uzatması için kendi tırnaklarının üzerine protez tırnak yaptırıyorlar. İnce ve kırılgan tırnakların tedavisinde protez tırnak önerilir. Jel tekniğiyle kırılan tırnağınızı onarıp yerine doğal görünümlü diğer tırnaklarınızın boyunda ve aynı uc kesimi şeklinde yeni bir tırnak inşa ediyoruz. Fark edilmesi çok güç hatta yok denebilir.

BOOK NOW

Kimler protez tırnak yaptıramaz ?

Ellerinde Ve Ayaklarında Mantar Olan Kişilere Protez Tırnak Uygulaması Yapılmaz.Ancak Tedavi Gördükten Sonra Protez Tırnak Uygulaması Yapılır.

Protez Tırnak işleminde istenilen renkte oje sürülürmü?

Protez Tırnak Uygularken En Sağlıklı En Yeni Olan Seçenekler Jel İle Yapılan Protez Tırnak Uygulamasıdır.Dilenirse İstenilen Renkte Kalıcı Oje Uygulaması Yapılır.Bunun Dışanda Protez Tırnak Yaptırmak İstiyorsunuz Ama Kalıcı Oje Surmek İstemez İseniz Protez Tırnak İşleminden Sonra Kalıcı Oje Yerine Normal Oje Sürebilir Böylelikle İstediğniz Zaman Oje Rengini Değiştirip Dilediğiniz Ojeyi Sürebilirsiniz.

Protez tırnak istenilen boyda yapılabilir mi ?

Protez Tırnak İstediğiniz Uzunlukta İstediğiniz şekilde Yapılır.İster Badem şekli,İster Küt Şekil,İster Kütoval Şekil,İster Balerin İster,Stiletto Şekli Kendi Tırnagınız Kadar Doğal Bi Uygulama Olduğu İçin İstenilen Her Şekil Verilir.Bununla Beraber İstenilen Her türlü Nail Art Yani Desen Tasarım Yapılabilinir Her Şey Sizin Hayal Gücünüze Kalmış

Protez tırnağın kendi tırnağımıza zararı varmıdır ?

Yine Her Uygulamada Olduğu Gibi Kullanılan Malzemenin Kalitesi Ve İşinde Uzman Kişiler Tarafında  Uygulandığında Tırnağa Hiç Bir Zararı Yoktur.Aksine Tırnak Yeme Problemi Olan Kişilerin İlk Başvurduğu Yöntemlerin Başında Gelir Ki Kişinin Tırnaklarını Güçlendiren Bi İşlemdir.

Protez tırnak nedir ?

Protez tırnaklar; kullanım kolaylığı ve sağladığı doğal görüntü nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle tırnak yeme ya da tırnak uzatamama gibi problemlere karşı yapılan protez tırnakların, birden fazla yapım aşaması ve türü bulunmaktadır

Protez tırnak kimler için uygundur ?

Protez tırnak uygulamaları her kişi için uygun olmakla birlikte; özellikle kırılgan tırnaklara sahip ya da tırnak yeme problemi bulunan kişiler için daha çok önerilmektedir. Bunların dışında tırnak uzatmaya ya da bakımına zaman ayıramayan kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu işlemler sırasında asıl tırnağa zarar verilmeden hareket edilmekte ve doğal bir görünüm elde edilmeye çalışılmaktadır. 

PREFER US

EASY TRANSPORTATION

Located in the center of Kadıköy, there is a parking lot opposite our hall, where you can park your car comfortably. In addition, with its central location, it is within walking distance of all public transport stops.

QUICK APPOINTMENT

Hızlı Randevu sistemi ile tam zamanında başlayan hizmetlerimiz,siz değerli müşterilerimize,hızlı ve itinalı bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Lütfen gelmeden önce randevu oluşturmayı unutmayınız

HYGIENE MEASURES

In our workplace, all necessary hygienic rules are applied in accordance with the regulations of the Turkish Ministry of Health. Two days a week, disinfection studies are carried out specifically against the Covid-19 epidemic.